چاپ        ارسال به دوست

رئیس کل بیمه مرکزی:

ایثارگران باید مطالبه گر اهداف اصلی انقلاب در ادارات باشند

نشست شورای مشاورین امور ایثارگران مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت دهه فجر صبح امروز با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران و نمایندگان امور ایثارگران مجموعه وزارت اقتصاد در بیمه مرکزی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر همتی با تبریک ایام مبارک دهه فجر، ورود انقلاب به چهلمین سال را نشان از پختگی انقلاب دانست که با تلاش ملت و پیشتازی ایثارگران پابرجا مانده است.

رئیس کل بیمه مرکزی بر نقش مهم ایثارگران در پیشبرد اهداف انقلاب در سازمان ها تاکید کرد و گفت: ایثارگران باید مطالبه گر اهداف اصلی انقلاب باشند.

دکتر همتی تصریح کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی و شایسته سالاری ایثارگران به خصوص نخبگان آنها در هر سازمان می توانند به بهبود شرایط سازمانی، حل مسائل مردم و سلامت اداری کمک موثری داشته باشند.

دکتر همتی، تلاش خانواده گسترده 145 هزار نفری صنعت بیمه را در راستای خدمت به مردم مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه هر روز شاهد افزایش سهم استفاده مردم از خدمات بیمه های بازرگانی هستیم که مصداق بارز آن افزایش تدریجی ضریب نفوذ بیمه است.

وی گفت: در نه ماهه اول سال بیش از 42 میلیون بیمه نامه صادر و بیش از 41 میلیون فقره خسارت پراخت شده که بیانگر حجم فعالیت صنعت بیمه است.

دکتر همتی با اشاره به گردش مالی چند ده هزار میلیارد تومانی صنعت بیمه در اقتصاد کشور گفت: بدون شک در این حجم وسیع، امکان خطا و تخلف هم وجود دارد که نباید با بزرگنمایی، خدمات شایسته این صنعت به مردم به خصوص در حوادث اخیر را خدشه دار کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ثقفی، مشاور امور ایثارگران در وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در این نشست از امور ایثارگران بیمه مرکزی به عنوان یکی از بهترین دستگاه های دولتی در این زمینه نام برد و گفت: با تعامل خوبی که با بیمه مرکزی برقرار شده است در حرکت بزرگی،کنسرسیومی با محوریت بیمه مرکزی برای بیمه راهیان نور و زائران حرم امام خمینی (ره) تشکیل شده است.

 


١٤:٢٨ - شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٨٩٣بازگشت به صفحه قبل