چاپ        ارسال به دوست

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله‌ای

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله‌ای

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد پروژه  " خدمات راهبری، پشتیبانی و نگهداری از زیر ساخت فیزیکی مرکز داده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران" واقع در تهران را از طریق مناقصه  عمومی دومرحله ای واگذار نماید.

لذا از شرکت‌های صاحب صلاحیت که دارای رتبه یک معتبر از شورای عالی انفورماتیک در زمینه « شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی» و « خدمات پشتیبانی » و تجربه پشتیبانی و نگهداری حداقل 3 پروژه در حوزه زیرساخت مركز داده مي‌باشند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 1397/12/1 برای دریافت اسناد مناقصه  به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی www.setadiran.ir  راجعه نمایند .

تضمين شركت در مناقصه معادل مبلغ 500/000/000 ريال وجه نقد يا ضمانت نامه معتبر بانكي به نام  بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  مي‌باشد.

متقاضیان شرکت در مناقصه فوق با رعایت کلیه شرایط مناقصه، پیشنهادات خود را در بخش مربوطه، در سه پاکت لاک و مهر شده الف، ب وج قرار داده و تا ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 1397/12/15 به نشانی  خیابان نلسون ماندلا ، نبش خیابان مریم، برج بیمه، طبقه پنجم، دبیرخانه کمیسیون معاملات تسلیم و رسید آن را دریافت نمایند.( همزمان با بارگذاری در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت )

 همچنین به اطلاع می رساند پاکت های الف و ب مناقصه ساعت 14 روز شنبه مورخ 1397/12/18 در نشانی یاد شده، گشایش خواهد یافت.

جهت کسب اطلاعات بیشتربه آدرس سایت www.centinsur.ir مراجعه ویا با شماره تلفن 24551588 تماس حاصل فرمایید.

کلیه مراحل  برگزاری مناقصه از طریق سامانه تدارکات  الکترونیکی  دولت به نشانی  www.setadiran.ir    انجام خواهد شد .

شایان ذکر است هزینه آگهی بر عهده برنده مناقصه خواهد بود .

 

دبیرخانه کمیسیون معاملات

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران


١٠:٣٦ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣٢٥٥    /    تعداد نمایش : ٦٣٨پیغام بگذارید مکاتبات آفلاین